11.02.2021: PPK w organizacji pozarządowej

Drogie organizacje, jeśli dotyczą was Pracownicze Plany Kapitałowe i chcielibyście dowiedzieć się czegoś na ten temat, zapraszamy was 11 lutego 2020 r. na szkolenie on-line organizowane w partnerstwie z PKO TFI.
📈 Wstęp wolny, obowiązują zapisy.
PPK, czyli Pracownicze Plany Kapitałowe to dobrowolny program oszczędnościowy na emeryturę. Dobrowolny dla pracowników, ale już obowiązkowy dla pracodawców, także, jeśli jest nim organizacja pozarządowa. Ponieważ termin przystąpienia do PPK już nie długo, zapraszamy zainteresowanych przedstawicieli organizacji pozarządowych na szkolenie organizowane w partnerstwie z PKO TFI szkolenie, które przybliży tematykę PPK.
Spotkanie obejmie następujące zagadnienia:
– określenie w jakich przypadkach JSFP jest zobowiązana do wdrożenia PPK,
– wskazanie obowiązków JSFP związanych z przygotowaniem do wdrożenia PPK,
– przedstawienie struktury wpłat do PPK oraz związanych z nimi obowiązkami dla JSFP,
– omówienie praktycznych rozwiązań związanych z zawarciem umów o zarządzanie i prowadzenie PPK.
Prowadząca spotkanie Patrycja Bereźnicka, Dyrektor Regionalny Sprzedaży, przybliży także ofertę swojej Firmy w zakresie PPK, czyli:
– zaprezentuje instytucję zarządzającą (pozycja rynkowa, doświadczenie w zarządzaniu funduszami),
– poda szczegóły oferty PPK (zakres oferowanych Funduszy Zdefiniowanej Daty, przypisane im opłaty za zarządzanie, polityka inwestycyjna),
– przybliży warunki administracji (panele dla Pracodawcy i Pracownika oraz ich funkcjonalności, zasady łączenia panelu Pracodawcy z systemem kadrowo-płacowym JSFP),
– opisze wsparcie JSFP we wdrożeniu PPK (poinformowanie Pracowników o PPK oraz prezentacja niezbędnych materiałów informacyjnych),
– omówi zasady podpisania umowy o zarządzanie PPK i umowy o prowadzenie PPK.