9.03.2021 – 30.03.2021 Instrukcja obsługi organizacji pozarządowych dla początkujących

3.. 2.. 1..
Instrukcja obsługi Organizacji Pozarządowych na start!
Przekonamy Was, że działalność społeczna może być prosta jak składanie mebli, jeśli tylko otrzyma się odpowiednią instrukcję obsługi 😉
Drodzy, serdecznie zapraszamy! Bardzo ciekawe szkolenia dla:
👍tych, którzy w trzecim sektorze już bywają i zastanawiają się nad tym, czy nie włączyć się w zarządzanie organizacji, które lubią,
👍mieszkańców Katowic i grup nieformalnych, które mają ochotę zmieniać swoje otoczenie na lepsze i potrzebują narzędzi,
👍wszystkich, którzy chcą działać, nawet jeśli jeszcze nie mają konkretnego pomysłu!
4 czwartkowe spotkania w COP, nie tylko wiedza, ale i dobre emocje gwarantowane! Co tydzień, przez cztery tygodnie od 4.03.2021, o godz. 17:00 do 30.03. włącznie.
UWAGA: w związku z tym, że nie możemy na 100% obiecać spotkań “na żywo”, przed pierwszym szkoleniem zgłoszone osoby dostaną od nas informację, czy spotykamy się na Kopernika 14 czy w przestrzeni on-line.
Już niebawem udostępnimy dla Was informacje o poszczególnych szkoleniach. Zakres tematyczny całego cyklu to podstawowe formy działalności społecznej, metody finansowania działań, diagnoza, planowanie działań od pomysłu do projektu oraz praca w zespole.
Udział w szkoleniach jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja przez formularz na cały cykl.
Cykl szkoleń jest realizowany w ramach projektu “Centrum Organizacji Pozarządowych – Nowe Otwarcie” realizowany przez Stowarzyszenie Most przy współfinansowaniu z Urzędu Miasta Katowice.