31.12.2020 – #prostengo: specjalna prośba w ważnej sprawie! chcemy poznać Wasze zdanie!

 

Fundacja Trzeci.org oraz Stowarzyszenie Dialog Społeczny podjęły dużą kampanię, w ramach której starają się o dokonanie uproszczeń w przepisach dotyczących działalności społecznej. W ramach tej kampanii powstały na przykład filmy, które możecie zobaczyć na ich stronach.

Powstał jednak przede wszystkich szereg tez, które dotyczą działań trzeciego sektora w Polsce. W tym momencie prowadzone są dyskusje dotyczące tych tez, do której zapraszamy również Was!

Chcieliśmy się z Wami spotkać, aby poznać Wasze zdanie, jednak koronawirus stanowczo nam to uniemożliwia. Dlatego wymyśliliśmy zupełnie inną formę konsultacji. Wzięliśmy również pod uwagę Wasze bardzo zajęte grafiki i zdecydowaliśmy przygotować formularz, który dziś Wam udostępniamy. Po przejrzeniu wszystkich tez wybraliśmy te, które z naszego doświadczenia, mogą Was najbardziej zainteresować (jest ich bardzo wiele i wszystkie możecie zobaczyć w linku). Prosimy Was o wypełnienie formularza, wybranie tego, co interesuje Was najbardziej oraz o krótką rozmowę z nami – przez telefon lub on-line – w celu omówienia ewentualnych uwag, które prześlemy organizatorom.

Jego wypełnienie zajmie około 15 minut. Można wypełnić go kilkukrotnie. Klik w link!

Nasza uproszczona konsultacja uproszczeń trwa niemal do Świąt. Zapraszamy do kontaktu!

PS. Tezy można skomentować oczywiście samodzielnie, do czego zachęcamy na stronach organizatorów!

Zespół COP

 

Posted by | View Post | View Group

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *