26.11.2020 – wypalenie w ngo – warsztaty on-line

Wypalenie – to problem, który dotyka ludzi działających w organizacjach zarówno wolontaryjnie, jak i odpłatnie.
Zmęczenie, chaos, brak widocznych efektów, konflikty w zespole, brak autorytetów… powody mnożą się co chwilę. Do tego, dziś sprawę utrudnia pandemia, ograniczenie mobilności, utrudnienie kontaktu osobistego.
Spotkajmy się, żeby porozmawiać, czym owo wypalenie jest, do czego prowadzi oraz jak zabezpieczyć siebie/swój zespół przed opadem z sił.
A także po to, żeby dać sobie trochę dobrej energii na dalsze działania;)
Warsztaty poprowadzi Agnieszka Gabriel, posiadająca około dziesięcioletnie doświadczenie pracy z zespołem ludzi działających we wspólnym celu – wolontariuszami, pracownikami, liderami lokalnymi, społecznikami. Trochę na bazie własnych błędów, a trochę – sukcesów – podzieli się swoim doświadczeniem.
Prosimy, aby w czasie szkolenia mieć możliwość używania mikrofonu 🙂 a także mieć przy sobie kartki, długopis oraz coś do rysowania:)
Spotkanie skierowane jest osób działających w organizacjach pozarządowych na terenie Katowic lub na rzecz mieszkańców Katowic.
Obowiązują zgłoszenia przez formularz! Link do spotkania będzie wysłany w przeddzień szkolenia
Bieżące informacje w wydarzeniu na FB