20.11.2020 – Prezentuj się (do)godnie – nowy termin w przestrzeni

OBOWIĄZKOWE ZGŁOSZENIA: https://forms.gle/sstbDcSMWUjTTNTS6
Liczba miejsc ograniczona!
Osoby, które zgłoszą się przez formularz otrzymają link do szkolenia. Aby w pełni wziąć udział w szkoleniu, prosimy, aby mieć dostęp do kamery i mikrofonu.
Przeraża Cię fakt, że sytuacja zmusiła Cię do przemawiania do ekranu?
A może na co dzień zmagasz się z lekkim stresem, gdy masz wystąpić przed publicznością?
Zapraszamy na warsztaty z podstaw przemawiania publicznego i prezentacji scenicznej, zarówno na żywo, jak i przed kamerą (online)!
A w programie:
– sesja gorących pytań: jak poradzić sobie z niespodziewanymi pytaniami
– trochę wskazówek: jak mówić, żeby robić to dobrze?
– pułapki zachowania przed kamerą, modulacja głosu i mowa ciała.
Warsztaty poprowadzi Piotr Ziemski
Konsultant, redaktor, copywriter i trener. Współtwórca takich projektów jak Festiwal Kultury Absurdalnej „Absurdalia” czy Rawa River Exploration Team. Od ośmiu lat członek organizacji Toastmasters International, mówca oraz lider zaawansowany (ACG, ALB), w latach 2015-2016 Area Director regionu śląskiego tej organizacji. Współtworzy także alternatywną i interaktywną Grupę Forum. Od 1 lipca 2020 roku prezes klubu Silesia Toastmasters.