7.05.2020 – Canva Pro dla NGO – bezpłatne webinarium

Stowarzyszenie MOST zaprasza na bezpłatne webinarium pt.: Canva Pro dla NGO

➡️ Podczas webinarium dowiesz się, jak stworzyć proste materiały promocyjne i grafiki na potrzeby działań w organizacjach pozarządowych.

👨‍🏫 Program
🎨 Co to jest Canva i jak jej używać;
🎨 Bezpłatna Canva PRO dla NGO – jak ją zdobyć;
🎨 Warsztat Canvy: jak tworzyć plakaty i grafiki;
🎨 Warsztat Canvy: jak tworzyć prezentacje;
🎨 Skąd brać zdjęcia i grafiki – bezpłatne bazy;
🎨 Inne przydatne programy i alternatywy dla Canvy.

Kiedy:
📆 czwartek 7 maja ⏰ od godziny 16:00 do 17:30

✅ Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą formularza zgłoszeniowego dla nowych uczestników i uczestniczek projektu (Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną bezpośredni link na webinarium):

⚠️ Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Tylko uczestnicy i uczestniczki webinarium otrzymają prywatny i bezterminowy dostęp do pełnego nagrania z webinarium ⚠️

➡️ Szkolenie poprowadzi dla was:
Olaf Józefoski 💁‍♂️ Specjalista projektu Z prawem na Ty! Absolwent Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych na Uniwersytecie Śląskim, magister kulturoznawstwa oraz pedagogiki rewalidacyjnej. Aktor w grupie teatralnej LPT Creatorium z Koszutki, grupie PRYM-ART oraz w kolektywie teatralnym Lufcik na Korbkę z Gliwic. Aktywny na wielu płaszczyznach, najczęściej w ramach działań na rzecz ochrony środowiska, kultury i integracji społecznej. Laureat tytułu „Lokalnego bohatera” w 2017 roku. Zainteresowania to przede wszystkim: filozofia, psychologia, sztuka, podróże i literatura.

ℹ️ Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową (np stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy) z terenu województwa śląskiego lub okolic, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie.

®️ Regulamin projektu:

ℹ️ W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem:
☎️ 536 117 187
📬o.jozefoski [@] mostkatowice.pl