7.04.2020 webinarium „Planowanie strategiczne w NGO” już 15.04.!

Stowarzyszenie MOST zaprasza na bezpłatne webinarium pt.: Planowanie strategiczne w NGO.

Podczas webinarium zostaną przedstawione techniki planowania strategicznego oraz sposoby na samodzielne stworzenie strategii rozwoju organizacji.

Kiedy:
📆 środa 15 kwietnia ⏰ od godziny 16:00 do 17:30

🔆 UWAGA 🔆
Tylko uczestnicy i uczestniczki webinarium otrzymają prywatny i bezterminowy dostęp do pełnego nagrania z webinarium.

🔐 REJESTRACJA 🔓
Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego linka: bit.ly/webinar-forms

Szkolenie poprowadzi dla was:
Piotr Bańczyk, psycholog, trener, coach, doradca zawodowy, przewodnik górski, menadżer.

➡️ Jeżeli nie odpowiada ją Ci terminy szkoleń wpisz się na listę osób zainteresowanych projektem – będziesz w pierwszej kolejności otrzymywać informacje o kolejnych webinariach i szkoleniach.

Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych(online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.

ℹ️ W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu:
☎️ 536 117 187
📬 o.jozefoski [@] mostkatowice.pl

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową (jako członek, wolontariusz, pracownik lub delegat), co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.