12.05.2020 – RODO w NGO – bezpłatne webinarium

Stowarzyszenie MOST zaprasza na bezpłatne webinarium pt.: RODO w NGO

➡️ Podczas webinarium rozprawimy się z mitami o RODO, a dodatkowo dowiesz się, jak łatwo i przyjemnie wdrożyć politykę RODO w swojej organizacji.

Kiedy:
📆 wtorek 12 maja ⏰ od godziny 16:00 do 17:30

✅ Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą formularza zgłoszeniowego dla nowych uczestników i uczestniczek projektu (Osoby, już uczestniczące w projekcie dostaną bezpośredni link na webinarium):

⚠️ Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Tylko uczestnicy i uczestniczki webinarium otrzymają prywatny i bezterminowy dostęp do pełnego nagrania z webinarium ⚠️

➡️ Szkolenie poprowadzi dla was:
Przemysław Żak 👨‍💼 ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Katedrze Prawa Administracyjnego, broniąc pracę na temat prawa do informacji w Polsce. Współwłaściciel biura prawnego “Żak i wspólnicy”. Doświadczony szkoleniowiec i działacz organizacji społecznych, współfundator i członek Zarządu Fundacji Instytut Myśli Obywatelskiej im. Stańczyka w Krakowie, gdzie pełni także funkcję Szefa Programu Prawnego (od 2017 Dobre Prawo). Od 7 lat członek Stowarzyszenia Sieć Obywatelska Watchdog Polska, a od maja 2016 Stowarzyszenia Dialog Społeczny, gdzie pełni funkcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Jak sam mówi: “Pasjonuje mnie uzgadnianie regulacji wewnętrznych organizacji z jej realnym funkcjonowaniem i z obowiązującymi ramami prawnymi. Chodzi o to, by tworzyć przyjazne, proste i adekwatne do potrzeb ludzi środowisko pracy.” .

ℹ️ Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową (np stowarzyszenie, fundacja, spółdzielnia socjalna, kościelna osoba prawna, spółka z o.o. non-profit, klub sportowy) z terenu województwa śląskiego lub okolic, co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie.

®️ Regulamin projektu:

ℹ️ W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z biurem:
☎️ 536 117 187
📬o.jozefoski [@] mostkatowice.pl