10.04.2020 Webinarium „Samoświadomość lidera a zarządzanie zespołem w NGO” 22 kwietnia!

Stowarzyszenie MOST zaprasza na bezpłatne webinarium, którego celem jest poznanie różnych emocji pojawiających się w pracy lidera i refleksja nad tym, jak te emocje wpływają na pracę w zespole.

Podczas webinarium zostaną poruszone następujące kwestie:

🥊 Czym są moje emocje.
🥊 Samoświadomość lidera.
🥊 Wpływ naszych emocji na innych członków zespołu.
🥊 Emocje a zachowanie w zespołach.

Kiedy:
📆 środa 22 kwietnia ⏰ od godziny 16:00 do 17:30

Program:

💸 Strona internetowa jako narzędzie pozyskiwania środków
💸 E-mail marketing – nadal istotny kanał kontaktu z darczyńcami
💸 Media społecznościowe – jak angażować i pozyskiwać w nich pieniądze?
💸 Czym jest crowdfunding?
💸 Peer-to-peer fundraising – jak wykorzystać ten nowy trend w pozyskiwaniu środków?

🔆 UWAGA 🔆
Tylko uczestnicy i uczestniczki webinarium otrzymają prywatny i bezterminowy dostęp do pełnego nagrania z webinarium.

🔐 REJESTRACJA 🔓
Rejestracja na spotkanie jest prowadzona za pomocą następującego linka: bit.ly/webinar-forms

Szkolenie poprowadzi dla was:

Ilona Opaszowska, psycholog, socjolog, coach. Trener z 20 letnim doświadczeniem. Od 2000 roku związana z trzecim sektorem. Współpracowała w zakresie wsparcia organizacji pozarządowych m.in. ze Stowarzyszeniem MOST, FRES, rudzką Agencją Rozwoju Inwesor. Posiada doświadczenie w zarządzaniu ludźmi zarówno w ngo jak i w biznesie. Przez wiele lat zarządzała zespołami projektowymi, składającymi się z pracowników, zewnętrznych specjalistów np. trenerów, doradców oraz wolontariuszy.

➡️ Jeżeli nie odpowiada ją Ci terminy szkoleń wpisz się na listę osób zainteresowanych projektem – będziesz w pierwszej kolejności otrzymywać informacje o kolejnych webinariach i szkoleniach.

Po otrzymaniu zgłoszenia uczestnik musi wypełnić pełny komplet formularzy zgłoszeniowych(online) spełniający wymogi unijne, a potem otrzyma link dostępu do wydarzenia wraz z hasłem do webinarium.

ℹ️ W razie pytań lub wątpliwości również prosimy o kontakt z biurem projektu:
☎️ 536 117 187
📬 o.jozefoski [@] mostkatowice.pl

Zasady udziału: Projekt „Z prawem na TY!” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej dlatego każda osoba musi wypełnić formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo każdy uczestnik projektu musi reprezentować organizację pozarządową (jako członek, wolontariusz, pracownik lub delegat), co musi zostać potwierdzone wypełnionym drukiem zgłoszenia organizacji pozarządowej do udziału w projekcie. Udział w projekcie mogą wziąć tylko organizacje z województwa śląskiego oraz sąsiadujących gmin. Wypełnione dokumenty należy oddać w biurze projektu lub podczas 1 wydarzenia edukacyjnego, w którym weźmie się udział.

Regulamin projektu: