2018.04.17 szkolenie: Zrób to teraz, czyli rzecz o odwlekaniu

Centrum Organizacji Pozarządowych wraz z Klubem Mówców i Liderów Silesia Toastmasters zaprasza osoby związane z organizacjami pozarządowymi na warsztaty radzenia sobie z odwlekaniem.

Czy nie byłoby pięknie, gdybyśmy mogli rzucić okiem na naszą dzisiejszą listę „rzeczy do zrobienia” i bez żadnego zawahania po prostu zabrali się do działania? Być może wydaje Ci się to niemożliwe bo szereg „ważnych” rzeczy odciąga nas od robienia tego, co naprawdę istotne.

Prokrastynacja to nawyk odkładania rzeczy na później. Nie ma się co oszukiwać, każdy z nas to robi, jednak nawyk ten może okazać się sporą przeszkodą dla naszej produktywności i skuteczności w życiu zawodowym i prywatnym.

„Jestem bardzo zajęty robieniem rzeczy, których nie muszę robić, po to aby uniknąć robienia czegokolwiek, co powinienem robić.”

Jeśli zdania powyżej są Ci znajome i chcesz coś z tym zrobić – przyjdź na warsztaty i dowiedz się, jak sobie z tym radzić. Warsztaty poprowadzi Ilona Rodacka – z zawodu ekonomistka, analityk, certyfikowany coach – motywator i trener warsztatu, członek zarządu Klubu Mówców i Liderów Silesia Toastmasters. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy przez formularz: