Szkolenie: Gry i zabawy podwórkowe dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy wolontariuszy do udziału w szkoleniu z prowadzenia gier i zabaw podwórkowych dla dzieci i młodzieży. Szkolenie odbędzie się 27 czerwca w Katowicach.

Czas: wtorek 27 czerwca godz. 17:00-20:00

Dokładne miejsce szkolenia zostanie jeszcze potwierdzone.

Uczestnicy szkolenia będą mogli nauczyć się gier i zabaw, które można wykorzystać z dziećmi na świeżym powietrzu. Będą to zarówno zabawy zarówno dla małych, jak i dużych grup.

Szkolenie poprowadzi Ewelina Gorzawska. Aktualnie pracuje jako wychowawca, pedagog i arteterapeuta w świetlicy specjalistycznej. Ponadto jest także instruktorem, opiekunką dziecięcą i animatorem czasu wolnego.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 czerwca za pośrednictwem formularza. Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń!

Uczestnictwo w szkoleniu zostanie potwierdzone mailowo.