Publikujemy ze względu na fakt, iż wszyscy prędzej czy później…

Publikujemy ze względu na fakt, iż wszyscy prędzej czy później będziemy  pacjentami!

W imieniu realizatorów projektu „Obywatele dla Zdrowia” – Polskiej Koalicji Pacjentów Onkologicznych, Rzecznika Praw Pacjenta oraz Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, zapraszamy organizacje pacjentów do udziału w szkoleniu pt.:

„Aktywny udział organizacji pacjentów w konsultacjach społecznych oraz procesach stanowienia prawa”

Szkolenie odbędzie się dnia 5 kwietnia (środa) 2017 r. w godzinach 11.00-16.00
Centrum Medyczne BETAMED,
ul. Racławicka 20 A, 41-506 Chorzów

Uczestnicy mogą otrzymać zwrot kosztów dojazdu (do wysokości biletu 2 klasy PKP).

Każdy z uczestników otrzyma Certyfikat.
Warunkiem udziału jest rejestracja on-line za pośrednictwem formularza:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd4tMeb_BcFs39kvSCX_jWc4G_Xwtw3e-ae42E3GeK-eOM5Fw/viewform

Informacje zawarte w FORMULARZU są zabezpieczane zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

Na wszelkie pytania dotyczące szkolenia odpowiedzi udziela pani Agnieszka Truskolaska – tel. 22 428 36 31, e-mail: agnieszka.truskolaska@pkopo.pl

Więcej informacji na temat projektu znajdą Państwo na stronie: www.obywateledlazdrowia.pl

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Obywatele Dla Zdrowia