Byliście na ostatnim Festiwalu Organizacji Pozarząodwych w Katowicach? Jak podobała…

Byliście na ostatnim Festiwalu Organizacji Pozarząodwych w Katowicach? Jak podobała Wam się jego organizacja? Może chcielibyście coś zmienić?
To jest właśnie dobry moment aby zabrać głos bo trwają już przygotowania do kolejnej edycji FOP.
Mamy dwa pytania:
1. Czy Festiwal Organizacji Pozarządowych powinien odbyć się jako integralna cześć obchodów urodzin miasta Katowice czy też przebiegać jako odrębne wydarzenie w innym terminie? (jeśli inny termin to jaki?)
2. Jakie miejsce w przestrzeni naszego miasta jest najlepsze , by stworzyć Miasteczko Organizacji Pozarządowych (Park Powstańców Śl, plac przed Skarbkiem, podcienia Miasta Ogrodów, Stefa Kultury , itp.)

Odpowiedź i swoją opinię wklej bezpośrednio pod tym postem.

Byliście na ostatnim Festiwalu Organizacji Pozarząodwych w Katowicach? Jak podobała Wam się jego organizacja? Może chcielibyście coś zmienić? 
To jest właśnie dobry moment aby zabrać głos bo trwają już  przygotowania do kolejnej edycji FOP.
 Mamy dwa pytania:
1. Czy Festiwal Organizacji Pozarządowych powinien odbyć się jako integralna cześć obchodów urodzin miasta Katowice czy też przebiegać jako odrębne wydarzenie w innym terminie? (jeśli inny termin to jaki?)
2. Jakie miejsce w przestrzeni naszego miasta jest najlepsze , by stworzyć Miasteczko Organizacji Pozarządowych (Park Powstańców Śl, plac przed Skarbkiem, podcienia Miasta Ogrodów, Stefa Kultury , itp.)

Odpowiedź i swoją opinię wklej bezpośrednio pod tym postem.

8 thoughts on “Byliście na ostatnim Festiwalu Organizacji Pozarząodwych w Katowicach? Jak podobała…

  1. Anita Duda says:

    Jak dla mnie powinniśmy wybrać najbardziej “przelotowe” miejsce czyli plac przed Skarbkiem, żeby wszyscy mieszkańcy Nas widzieli ! <3 Odnośnie łączenia urodzin miasta i FOP hmmm hmmm zastanawiam się, i sądzę, że miejsce na rynku będzie wystarczające.

  2. Tomasz Kołodziejczyk says:

    Ścisłe centrum – tak żeby jak najwięcej osób nieświadomych oferty ngo poznało nas. Musi być też dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową – wiec park odpada (nierówne chodniki). najlepsze miejsce to plac przed skarbkiem. Jeśli chodzi o termin: chciałbym żeby ngo były częścią społeczności – jeśli miejsce będzie reprezentatywne to termin nie musi pokrywać się z urodzinami miasta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *