Nowe technologie dla III sektora ! Na spotkaniu dowiesz się,…

Nowe technologie dla III sektora ! Na spotkaniu dowiesz się, w jaki sposób nowoczesne oprogramowanie może ułatwić pracę w organizacji i sprawić, by była ona skuteczniejsza, efektywniejsza i przyjemniejsza.

Data spotkania : 18.10.2016
Godzina : 15.00 – 19.00
Miejsce: Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Kopernika
14 40-064
Prowadzący : TechSoup Polska
Tytuł: Nowe technologie dla III sektora
Wstęp wolny – o obowiązują zapisy : http://techsoup-katowice.evenea.pl/

Prowadzący (biogramy):

Marzena Młynarska

Specjalistka ds. Fulfillmentu Technologie.org.pl
Zajmuje się obsługą programu dotacji technologicznych Technologie.org.pl od chwili rejestracji organizacji aż po końcową realizację zamówień. Wspiera organizacje w procesie uzyskiwania nowych technologii i efektywnego korzystania z nich. Wierzy, że nowe technologie a przede wszystkim wiedza jak ich używać, znacznie usprawnia pracę organizacji pozarządowych i pozwala wydobyć pełny potencjał każdej organizacji.

Jerzy Nowak

Kierownik Programu TechSoup Polska Zajmuje się rozwojem programu dotacji technologicznych Technologie.org.pl prowadzonego przez TechSoup Polska, dzięki któremu polskie organizacje społeczne mogą korzystać z nowoczesnego oprogramowania i sprzętu IT oferowanego po bardzo atrakcyjnych opłatach administracyjnych. Jest przekonany, że nowe technologie – mądrze używane – pomagają sprawniej i lepiej pokonywać wyzwania społeczne.

Zobacz wszystkie październikowe wydarzenia w COP : http://www.cop.katowice.pl/2016/10/pazdziernikowe-wydarzenia-w-centrum-organizacji-pozarzadowych/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *