Fundacja Silesia Visual Art ma zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy…

Fundacja Silesia Visual Art ma zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy linorytów pt. „Kolej na Jerzego Granowskiego” połączony ze spotkaniem poetyckim w dniu 27 października o godzinie 17.00 przy ul. Młyńskiej 5

Jerzy Granowski (Juragos, Jorgos)
zamieszkały w Katowicach dziennikarz, publicysta, poeta, grafik. Absolwent Wydziału Transportu Kolejowego Politechniki Śląskiej oraz Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Członek: Stowarzyszenia Dziennikarzy RP, Grupy Literackiej „Zdanie”, „Kolejowej PKP – Jazdy” oraz Grupy Artystycznej „Sztuka Bez Barier 14”