Szkolenie dla wolontariuszy: gry i zabawy animacyjne dla dzieci

Zapraszamy na szkolenie dla wolontariuszy z zakresu gier i zabaw dla dzieci. Szkolenie odbędzie się 23 czerwca 2016 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Kopernika 14 w Katowicach.

Jest to druga edycja szkolenia, które odbywało się na początku miesiąca – temat cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Czas i miejsce: czwartek 23 czerwca godz. 16:00-19:00, Centrum Organizacji Pozarządowych. Katowice ul. Kopernka 14.

Szkolenie skierowane jest dla wolontariuszy działających lub planujących działanie w Katowicach.

Celem szkolenia jest poznanie przez wolontariuszy nowych gier i zabaw, które można wykorzystać w pracy z dziećmi (np. w świetlicy środowiskowej czy podczas eventów). Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane zabawy animacyjne dla dzieci w różnym wieku.

Udział w szkoleniu jest nieodpłatny.

Trenerka: Małgorzata Dudek
Od 4 lat instruktor, wolontariusz w Związku Harcerstwa Polskiego. Od 6 lat związana z animacjami dla najmłodszych. Energiczna, kreatywna i uwaga! Zaraża optymizmem! 🙂

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza online do dnia 21 czerwca 2016. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.