Jak promować wolontariat i rekrutować wolontariuszy? Spotkanie 5 lipca

Zapraszamy na spotkanie z cyklu Koordynuję, które odbędzie się 5 lipca o godz. 17:30 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy Młyńskiej 5. Tematem będzie promocja wolontariatu i rekrutacja wolontariuszy.

Spotkanie kierowane jest do koordynatorów wolontariatu i przedstawicieli organizacji pozarządowych działających w Katowicach.

Spotkania z cyklu Koordynuję począwszy od lipca będą się odbywać w każdy pierwszy wtorek miesiąca. Ich celem jest zwiększanie wiedzy uczestników z zakresu zarządzania wolontariatem, ale też wymiana doświadczeń pomiędzy koordynatorami z różnych organizacji.

Lipcowe spotkanie poprowadzi Dariusz Stawik: specjalista ds. promocji w Regionalnym Centrum Wolontariatu w Katowicach. W przeszłości związany z różnymi organizacjami, m.in. koordynator grupy katowickiej Amnesty International i członek zarządu Polskiej Sekcji AI. W ostatnich latach w ramach Inkubatora Społecznej Przedsiębiorczości udzielał doradztwa z zakresu marketingu organizacjom z Bielska-Białej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz online. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt „Katowickie Centrum Organizacji Pozarządowych” jest współfinansowany z budżetu Miasta Katowice.

Posted by | View Post | View Group

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *