Spotkanie 24.05.2016 – Klauzule społeczne w zamówieniach publicznych

Serdecznie zapraszamy katowickie organizacje pozarządowe na szkolenie „Klauzule społeczne w zamówieniach publicznych”,  które odbędzie się 24 maja od godz. 16.00 do godz. 17.30 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Kopernika 14.

Klauzule społeczne to rozwiązanie przewidywane przez prawo unijne i polskie Prawo zamówień publicznych. Klauzule, są pewnego rodzaju wyjątkami od zasad, które są dopuszczalne w prawie Unii Europejskiej w zakresie zamówień publicznych z powodu ważnych względów społecznych. Mogą być szansą dla przedsiębiorstw społecznych, które zatrudniają osoby mające szczególne problemy z integracją zawodową i społeczną.

Prowadzenie: dr Justyna Pożarowska – Radca Generalny w Departamencie Unii Europejskiej i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Zamówień Publicznych.

Do udziału zapraszamy organizacje pozarządowe, organizacje prowadzące działalność gospodarczą, spółdzielnie socjalne, przedsiębiorstwa społeczne.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez elektroniczny formularz, dostępny tutaj: https://docs.google.com/forms/d/1FuNYQiWMvXIoPTM_WPeD13_dfCfdcLn2jpuXewPRhV4/viewform?c=0&w=1

Warunkiem udziału w szkoleniu jest podpisanie Porozumienia z Centrum Organizacji Pozarządowych w Katowicach

Ilość miejsc ograniczona. Każda organizacja, do udziału może delegować tylko jedną osobę. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy !

One thought on “Spotkanie 24.05.2016 – Klauzule społeczne w zamówieniach publicznych