Znacie instytucje kultury, które mogłyby uczestniczyć w tym projekcie? Może…

Znacie instytucje kultury, które mogłyby uczestniczyć w tym projekcie? Może warto im to przekazać 🙂
Zaproś nas do siebie! – Edycja 2016 Projekt polega na zawiązaniu partnerstwa pomiędzy Narodowym Centrum Kultury, a lokalnymi partnerami – instytucjami, które będą koordynowały szkolenia w regionach i wspólnej organizacji trzech szkoleń u każdego z nich.

W ramach projektu proponujemy, aby instytucje działające lokalnie zdefiniowały potrzeby szkoleniowe zarówno wewnątrz swojej placówki, jak i wśród partnerów, również tych potencjalnych. Zależy nam, aby do udziału zgłosiły się takie instytucje, które są nastawione na pracę, której wymagało będzie określenie potrzeb i późniejsza, szersza diagnoza pozwalająca na zdefiniowanie konkretnych problemów i dopasowanie działań szkoleniowych.
Przedstawiciele wyłonionych w rekrutacji (rekrutacja trwa od 27 kwietnia do 11 maja) lokalnych partnerów zostaną zaproszeni na spotkanie informacyjne inaugurujące projekt w Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach (30.05-1.06).

Więcej informacji tutaj: http://nck.pl/zapros-nas-do-siebie-2016/