Wolontariat pracowniczy w pigułce: spotkanie 26 kwietnia

Zapraszamy na spotkanie pt. „Wolontariat pracowniczy w pigułce”, które odbędzie się we wtorek 26 kwietnia o godz. 17:30 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Młyńskiej 5 w Katowicach.

Spotkanie kierowane jest do koordynatorów wolontariatu i przedstawicieli organizacji pozarządowych działających w Katowicach.

Spotkanie będzie wprowadzeniem do tematu wolontariatu pracowniczego. Opowiemy o tym, jak wolontariat pracowniczy działa w wybranych firmach, jak może wyglądać współpraca między firmą a organizacją pozarządową w tym zakresie, będziemy się także wspólnie zastanawiać, czy wolontariat pracowniczy może być szansą dla naszych organizacji.

Spotkanie poprowadzą: Sandra Mikołajczyk oraz Magdalena Kuśmierz.

Sandra Mikołajczyk: Specjalistka ds. CSR w firmie Kopex SA, gdzie koordynuje program wolontariatu pracowniczego i odpowiada za współpracę międzysektorową. Członkini grupy roboczej ds. edukacji i upowszechniania CSR przy Ministerstwie Gospodarki w 2015 r. Sandra Mikołajczyk jest od 2008 roku związana z z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Katowicach, w którym odpowiadała m.in. za: koordynację projektów i współpracę z biznesem w zakresie wolontariatu pracowniczego. Trenerka szkoleń m.in. z zakresu zarządzania wolontariatem w organizacji.

Magdalena Kuśmierz: Specjalistka ds. odpowiedzialności biznesu firmie ArcelorMittal Poland, w której odpowiada za realizację projektów społecznych. Od kilku lat organizuje, koordynuje i rozwija program wolontariatu pracowniczego. Sama również uczestniczy w różnych akcjach jako wolontariusz.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz online. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt „Katowickie Centrum Organizacji Pozarządowych” jest współfinansowany z budżetu Miasta Katowice.

Posted by | View Post | View Group

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *