Warsztaty w COP 07.04.2016 – ambient marketing

7 kwietnia zapraszamy na warsztaty AMBIENT MARKETING – marketingu niestandardowego – czyli tego jak ” dobrze sprzedać” swój produkt – swoje działanie/wydarzenie. Jako Centrum Organizacji Pozarządowych wspieramy Państwa inicjatywy i chcemy żeby dotarły do jeszcze większej grupy odbiorców, dlatego przygotowaliśmy spotkanie z Bartkiem Sołtysikiem – rzecznikiem medialnym “Ars Independent Festival” i menadżerem kreatywnym w restauracjach “Drzwi Zwane Koniem” i “Klub Panorama”, zabawiającym się z promocją, wizerunkiem i komunikacją projektów wszelakich, lubiącym biegać po lesie słuchając synthwave electro noiru, który w trakcie warsztatu opowie o swoich doświadczeniach prowadzenia ambient marketingu.

Uwaga ! W czasie warsztatów pobudzimy Waszą kreatywność ponieważ przeprowadzimy symulację jak promować niskokosztowo i skutecznie.

Data: 07 kwietnia 2016 (Czwartek)
Godzina : 17.00- 19.00
Miejsce : Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Kopernika 14

Warsztaty są darmowe, jednak liczba miejsc jest ograniczona, prosimy by organizacje delegowały jedną osobę, w przypadku wolnych miejsc będziemy o tym fakcie informować.

Zapisy – Formularz poprzez formularz Google https://docs.google.com/…/12Ua5OHIQ-CHPEUfbs7O5bO…/viewform… . W przypadku problemów z otworzeniem formularza, należy skopiować link w pasek adresów.

fot: Źródło: pl.pinterest.com/pin/46161964907448587/

Ambient Marketing

Posted by | View Post | View Group

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *