Jak pomóc, aby nie zaszkodzić- kampania 1%

Chcąc dobrze przygotować działania Inkubatora Społecznej Aktywności i promować wśród mieszkańców ideę przekazywania 1% podatku na rzecz katowickich organizacji pożytku publicznego, zapraszamy Państwa na spotkanie w trakcie którego wspólnie z pracownikami Urzędu Miasta Katowice zastanowimy się nad kampanią „1%” na 2015 rok.
Chcemy skorzystać z Waszego bogatego doświadczenia, a także zaproponować nowe narzędzia do wykorzystania w trakcie Kampanii. Przedyskutujemy podejmowane przez Nas działania z działaniami Miasta i skonfrontować z Waszymi oczekiwaniami – Czyli jak pomóc, aby nie zaszkodzić.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek 14 października o godz. 16.00 w Inkubatorze Społecznej Aktywności.