Warsztat poświęcony umiejętności planowania projektów i pisania wniosków o dotacje z uwzględnieniem nowej perspektywy finansowej UE 2014-2020

Zapraszamy na warsztat poświęcony umiejętności planowania projektów i pisania wniosków o dotacje z uwzględnieniem nowej perspektywy finansowej UE 2014-2020, który odbędzie się 21 i 22 maja w godzinach od 9.00 do 17.00 w siedzibie Inkubatora przy ul. Młyńskiej 5.

Odbiorcy warsztatu:trenerzy, doradcy, animatorzy, coachowie, osoby zaangażowane w rozwój organizacji

Warsztat poprowadzi Sonia Rzeczkowska – doświadczony trener, doradca oraz ekspert z zakresu współpracy lokalnej, planowania i pozyskiwania funduszy na działalność organizacji pozarządowych, tworzenia i realizacji projektów, wypełniania wniosków/ofert, współpracy ze sponsorami oraz współpracy organizacji pozarządowych z sektorem publicznym. Autorka licznych publikacji w ramach projektów unijnych. Realizatorka projektów autorskich dotyczących partnerskiej współpracy w ramach samorządu.  Członek Podkomitetu Monitorującego POKL w województwie śląskim. Od kilku lat wykorzystuje narzędzie jakim jest coaching. Jako trener stale współpracuje z: Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach, Stowarzyszeniem Wspierania Samorządności, Fundacją na Rzecz Rozwoju Miasta Knurowa, Gliwickim Centrum Organizacji Pozarządowych, Rudzką Agencją Rozwoju „Inwestor”.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa do 19 maja br. pod numerem telefonu 32 258-88-56, bądź e-mailem na adres: inkubator@mostkatowice.pl z podaniem imienia i nazwiska, nazwy organizacji i numerem kontaktowym.

Posted by | View Post | View Group

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *