Nie bądź samotnym Don Kichotem- razem twórzmy rzeczywistość

Urząd Miasta Katowice rozpoczął prace nad „Programem współpracy miasta Katowice z organizacjami pozarządowymi na rok 2015 i zaprasza przedstawicieli organizacji działających na rzecz Miasta Katowice i jego mieszkańców do wnoszenia uwag w terminie do dnia 16 maja br.

Jednak jako Inkubator Społecznej Aktywności pragniemy zachęcić Państwa nie tylko do konsultacji zapisów projektu Programu ale do współtworzenia programu. Współtworzenie odbywać się będzie w trakcie spotkań warsztatowych na których każdy przedstawiciel organizacji pozarządowych może przyjść i przedstawić swoje stanowisko i przyczynić się do wypracowania konkretnych zapisów.

Warsztaty odbywać się będą w następujących terminach:

– 6 maja (wtorek) od godz. 14.30 do godz. 18.00, podsumowanie ubiegłorocznego programu współpracy, warsztat – cele i zadania priorytetowe Programu współpracy na rok 2015.

-13 maja (wtorek) od godz. 14.30 do 18.00, Spotkanie warsztatowe – zasady, przedmiot, formy, komisje konkursowe, wskaźniki.

Wypracowane w trakcie warsztatów propozycje/uwagi zostaną zebrane i oficjalnym pismem podpisanym przez reprezentantów organizacji uczestniczących w warsztatach przekazane  Prezydentowi Miasta Katowice oraz osobom odpowiedzialnym w UM Katowice za współpracę z NGO.

Warsztaty poprowadzi dr Sonia Rzeczkowska w Inkubatorze Społecznej Aktywności przy ul. Młyńskiej 5 w Katowicach. Prosimy o zgłaszanie o zgłaszanie uczestnictwa do 30 kwietnia br.,  pod numerem telefonu 32 258-88-56, bądź e-mailem na adres: inkubator@mostkatowice.pl z podaniem imienia i nazwiska, nazwy organizacji i numerem kontaktowym.

Posted by | View Post | View Group

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *