Make a Better Place Katowice. Budujemy fundamenty – spotkanie informacyjne

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 8 maja 2014 o godzinie 15:00, w Urzędzie Miasta Katowice na ulicy Francuskiej 70 sala konferencyjna I piętro.

Uruchamiamy projekt Make a Better Place w Katowicach i kilku miastach na Śląsku. Przygotowania do tego projektu trwały ostatnie cztery lata.

Makeabetterplace.com to projekt społeczny, którego celem jest integracja mieszkańców, budowanie zrównoważonego środowiska. To tworzenie lokalnych, otwartych społeczności, które w globalnej perspektywie funkcjonują jako całość. To ludzie, którzy sobie ufają, nie boją się siebie nawzajem, podejmują wspólne inicjatywy. To platforma komunikacji i działania.

Makeabetterplace.com to wspólne dobro, do którego instynktownie wszyscy dążymy. Jest to element integrujący działania społeczne, biznesowe, administracyjne i czysto ludzkie – sąsiedzkie. To nasze nowe lepsze miejsce.

Na spotkaniu Marek Strzałkowski, twórca projektu, przedstawi ideę, cele, metody i narzędzia. Pokaże korzyści poszczególnych uczestników spotkania oraz zaproponuje konkretne działania. Wynikiem spotkania będą:

– lokalna lista priorytetów

– instrukcje dla uczestników

– plan komunikacji i działań

– oferta działań przedsiębiorczych

– budowa zespołu lokalnego Makeabetterplace.com

Czym jest Makeabetterplace.com? To przede wszystkim to: https://www.youtube.com/watch?v=TzBInt4zljQ

Bardzo prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 7 maja w Inkubatorze Społecznej Aktywności

Przyjdź i zobacz na własne oczy. Razem stworzymy lepsze miejsce!Posted by | View Post | View Group

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *