Rekrutacja – seminarium

Zapraszamy na seminarfundusze norweskie logoium w ramach którego poruszane będą tematy grantów norweskich.

Seminarium adresowane jest do:

– Przedstawicieli organizacji pozarządowych, wolontariuszy, osób zaangażowanych w aktywizację osób z niepełnosprawnością.

– Studentów oraz absolwenci kierunków predysponujących do pracy z osobami niepełnosprawnymi, jak pedagogika, psychologia, doradztwo zawodowe, praca socjalna (oraz  pokrewnych), zarządzanie i marketing, mający już za sobą pierwsze doświadczenia w pracy z osobami niepełnosprawnymi.

W ramach seminarium poruszona zostanie następująca tematyka:

– Istota i założenia modelu „Aktywnej Firmy”

– Możliwości finansowania Aktywnej Firmy, ze szczególnym uwzględnieniem zasad obecnie trwającego konkursu w ramach programu „Obywatele dla Demokracji” – tzw. fundusze norweskie

Termin:

Seminarium odbędzie się 3 kwietnia w Inkubatorze Społecznej Aktywności, w Katowicach przy ulicy  Młyńskiej 5,

w godzinach 14.00-19.00.

Zgłoszenia:

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w cyklu szkoleń prosimy o zgłoszenie się drogą e-mailową do 30 marca 2014 r., do godziny 12.00 na adres: a.badetko@mostkatowice.pl, w tytule wpisując słowo „SEMINARIUM”

Liczba miejsc jest ograniczona!

O zakwalifikowaniu do udziału w seminarium zostaną Państwo powiadomieni e-mailem 31 marca, w godzinach dopołudniowych.

Więcej informacji o seminarium i rekrutacji udziela:

Alicja Badetko pod numerem telefonu: 32 253 94 20/32 757 66 37 bądź mailowo: a.badetko@mostkatowice.pl

Seminarium organizowane jest w ramach projektu „Ponad granicami walczymy z barierami”, który do lipca 2014 roku i realizowany jest przez Stowarzyszenie Wspierania Organizacji Pozarządowych MOST, Stowarzyszenie Na Rzecz Wspomagania Osób z Niepełnosprawnością i Ich Otoczenia „Razem” z Rybnika oraz Stowarzyszenie Rodzin Osób Niepełnosprawnych „Nadzieja” z Rudy Śląskiej we współpracy z GSE Gesellschaft für Soziale Dienstleistungen Essen mbH z Nadrenii Północnej-Westfalii.

Zapraszamy!